На відміну від сучасних квартир в новобудовах, де акцент робиться на комфорті, житло в «хрущовках» має ряд особливостей, які не піддаються здоровому глузду. Один з популярних прикладів - віконний проріз між ванною і кухнею. Багато власників такого житла надходять просто - набувають цегла, матеріали для оздоблення фасаду приватного будинку і благополучно закладають цей отвір. Але якщо навичок будівельника у вас немає, та й масштаб роботи лякає, то існують більш прості способи замаскувати вікно, щоб уберегтися від цікавих поглядів.
Стандартна площа ванної кімнати в «хрущовці» не може похвалитися великими квадратними метрами. Тому даний отвір можна просто використовувати як полицю для побутової хімії. Флакони, розташовані на ній, будуть закривати від огляду ванну кімнату. Це один з найпростіших способів, де не потрібно нічого ламати. Адже закрити отвір в стіні є такий же фронт роботи, як і оздоблення фасадів будинків сучасними матеріалами. А на це потрібно не тільки час, а й гроші.
Інші варіанти маскування
Є ще кілька простих способів замаскувати вікно у ванній кімнаті:
- Заклеїти його непрозорою наклейкою. Таким чином, видимість буде мінімальною, а сонячних променів надходити всередину будуть безперешкодно.
- Змінити прозоре скло на рифлене. Цей варіант схожий з вищезазначеним.
- Зафарбувати. Але зробити це можна не цільним шаром, а використовуючи скло у віконному отворі як мольберт. Досить зобразити на ньому якийсь малюнок - і маскування забезпечена.
У багатьох власника квартир в «хрущовках» виникає цілком логічне запитання: а навіщо такі вікна взагалі були придумані? Все тому, що в будинках такого типу регулярно виникали перебої з електрикою. А якщо врахувати, що вікно у ванній знаходилося на одному рівні з вікном на кухні, денне світло при відключеному електриці проступав ванну, що давало можливість (хоч і не без проблем) людині помитися.