Емалювання ванни - МЕТОД РЕСТАВРАЦІЇ


ПРО МЕТОД емалювання ванни

Метод «Емалювання» є бюджетним і підійде для тих, хто бажає тимчасово освіжити ванну.

КОРОТКО ПРО МЕТОД

 • Час роботи: 3-5 годин
 • Гарантія на роботу: 1 рік
 • Товщина покриття: до 1-2 мм.
 • Висихання: 24 години
 • Покриття тримається: до 8 років

ПЛЮСИ

 • Низька вартість.
 • Вибір кольору.

МІНУСИ

 • Тонкий шар покриття.
 • Різкий запах емалі.
 • Невеликий термін служби.
 • Чи не підійде для акрилових ванн.

Клацніть по фото, щоб збільшити

Эмалировка ванны кистью

Эмалировка ванны валиком

Эмалировка ванны пульверизатором

Стандартно, реставрація ванни методом «Емалювання» виконується в два шари на стінках і три на дні. У зв'язку з індивідуальним підходом деяких майстрів, стандартний процес методу може незначно відрізнятися. Як правило, «Емалювання» виконується малярським пензлем. Деякі майстри працюють валиком. Є навіть ті, хто завдає емаль на ванну пульверизатором. Подібний метод емалювання ванн часто застосуємо і за кордоном, хоча більше нагадує фарбування автомобіля. Так чи інакше, але майстер дає гарантію на роботу, зазвичай рік, і усну гарантію на термін служби нової емалі, зазвичай до 8 років. Тому, якщо ванна після реставрації радує Ваше око, і прослужить обіцяні кілька років, то вже не має значення яким способом майстер робить «емалювання». Більшість наших майстрів працюють пензлем. Відомі випадки, коли після емалювання ванна прослужила до десяти років і більше!
На відміну від поширеного сьогодні методу «Наливна ванна» - «Емалювання» є бюджетним методом. Його ціна і термін служби майже вдвічі менше. Однак, зовні, після реставрації ванни, «Емалювання» рідко відрізняється від «Наливна ванни», звичайно, за умови, якщо її зробив професіонал.

Хто замовляє емалювання ванни?

Найчастіше реставрацію ванни методом Емалювання замовляють квартиронаймачі або ті, хто здає квартири. Установи, наприклад, готелі. Продавці квартир. А так же пенсіонери, жартуючи при цьому: на мою життя вистачить.

Емалювання ванни відходить у минуле?

На сьогоднішній день - метод «Емалювання» поступово відходить у минуле, і майстри все частіше відмовляються від цього методу реставрації. Одна з основних причин полягає в тому, що даний метод більш трудомісткий на відміну від «Наливна ванни». Через велике навантаження на спину, створюваної при нанесенні емалі на ванну, більшість майстрів перестали робити емалюванням.
Тому, якщо Ви вирішили замовити реставрацію ванни методом «Емалювання», то для початку варто зв'язатися з нами, щоб уточнити, чи можливо це в тому регіоні, де Ви живете. Перевірити це можна і самостійно. Для цього достатньо перейти на сторінку свого регіону за допомогою навігації по регіонах в кінці цієї статті і подивитися в розділ «Методи реставрації ванн». Якщо Емалювання ванн не доступна у Вашому регіоні, то нижче цінника Ви побачите відповідний напис червоного кольору.

Емаль ДЛЯ емалювання ванни

Для емалюванням ванн наші майстри використовують матеріали наступних марок:

ЕПОКСІН 51С

Эпоксин 51С

Двокомпонентна емаль.
Виробляється з сировини німецьких фірм «DOW» і «BASF».

Реафлекс 50

Реафлекс 50

Двокомпонентна епоксидна фарба.
Проводиться фінською фірмою Tikkurila.

ЕкоЕмалька

ЭкоЭмалька - эмаль для эмалировки

Двокомпонентна епоксидна емаль.
Виробляється з сировини фірм Du Pont (США),
Evonik, Byk Chemie (Німеччина).

Ви можете зробити емалюванням своєї ванни самостійно. Для цього Вам знадобиться емаль для емалювання ванн, яку можна купити в нашому інтернет-магазині

Правильний вибір матеріалу - гарантія якості?

Наші клієнти часто цікавляться, яким матеріалом ми робимо емалюванням ванн. З цього видно, що поширена думка про те, ніби якість реставрації ванн залежить від вибору матеріалу. Зрозуміло, якість матеріалу грає роль, але далеко не найбільш вирішальну. Жоден поважаючий себе майстер не стане робити емалювання ванн матеріалом поганої якості, та ще й давати при цьому гарантію на роботу. Тому, як вже було згадано в розділі «Наливна ванна», надійність нового покриття залежить, в першу чергу, від якості підготовки основи для фарбування, тобто, поверхні ванни. Поверхня ванни обов'язково повинна бути зачищена так, щоб на ній не залишилося заводського глянцю. Найкраще це виходить зробити механічним способом, за допомогою болгарки або дриля. А якщо реставрація ванни робиться повторно, то в більшості випадків необхідно зчистити весь старий шар залишилася емалі. І хоча це означає, що під час підготовки ванни буде пильно і шумно, проте, тільки після такої підготовки нове покриття буде триматися міцно. У процесі роботи майстер не допустить, щоб пил виявилася за межами ванни, а після роботи він залишить ванну максимально чистою і без пилу. Саме тому, як згадано в «Інструкції для клієнта», з ванної попередньо потрібно все винести.

Існує кілька видів емалей для реставрації ванни методом «Емалювання», тому не варто дивуватися або переживати, якщо наш майстер буде виконувати реставрацію Вашої ванни не таким матеріалом, який на фото вище. Тут наведені зразки найбільш часто використовувані майстрами. Але підхід кожного майстра до роботи індивідуальний, тому окремі майстри використовують різні матеріали, в залежності від того, з яким вони звикли працювати. Як правило, ми не віддаємо особливої переваги якомусь окремому виробнику.

рекомендація:

Якість реставрації ванни методом «Емалювання» залежить від правильного вибору майстра або фірми, а не від вибору матеріалу.

Кілька корисних порад про те, як вибрати майстра або фірму для реставрації ванни і не потрапити на обман халтурників і аферистів, дивіться тут.

ВАРТІСТЬ емалювання ванни

Ціни вказані в гривнях і актуальні на 

Ванна 1,2 м. - від 800

Ванна 1,5 м. - від 800

Ванна 1,7 м. - від 900

АКЦІЯ -30%

Замовте емалювання ванни

до кінця цього місяця і отримаєте знижку -30%

на додаткові послуги!

Щоб дізнатися точну ціну виберіть свій регіон

ЦІНИ В МОЄМУ РЕГІОНІ

Реставрация ванн по всей Украине

Ціни на додаткові послуги
 повторна реставрація  +150 +100 акція -30%
 Демонтаж старого, акрилового вкладиша  +200 +150 акція -30%
 Підбір, заміна кольору  +75 +50 акція -30%
 усунення дірок  +150 +100 акція -30%
 Нестандартні ванни, піддони душових кабін  обговорюється
 Усунення сколів, при повній реставрації ванни  безкоштовно
 Усунення наскрізних дірок (Без повної реставрації ванни)  400
 демонтаж сифона (Слив, перелив)  безкоштовно
 Демонтаж сифона старого типу (Чавун і т. П.)  100
 монтаж сифона (Слив, перелив)  Обговорюється з майстром
 Консультація майстра  безкоштовно
 Виклик майстра за межі міста  обговорюється
 Виклик майстра в межах міста  безкоштовно

Чому ціни на Емалювання ванни у деяких фірм і майстрів нижче?

Сказати однозначно і шаблонно по відношенню до всіх не можна. Є різні причини.

 • Для кого-то це можливість отримати більше клієнтів і в їх діях немає ніякого підступу.
 • Інші використовують неякісний, підроблений і відповідно більш дешевий матеріал. А після не бажають говорити з ошуканими клієнтами.
 • Зустрічаються майстра-самоучки, або майстра, звільнені за п'янку або недобросовісну роботу. Вони опускають ціну і зазвичай працюють без зобов'язань.
 • Деякі майстри і фірми роблять ставку на кількість, а не якість. За рахунок кількості отриманих замовлень вони компенсують втрати на низькій ціні.
 • Причиною занижених цін, як втім і завищених, досить часто буває елементарна жадібність.

ВІДЕО емалюванням

ЗАМОВИТИ емалювання ванни

  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

  Надішліть заявку в будь-який час дня і тижня. У робочий час ми з Вами зв'яжемося, обговоримо деталі і відповімо на питання.

  МОЖЛИВО ВАМ ЦІКАВО НАСТУПНЕ:

  Розкажи про нас друзям