Скол на ванні, ніж закрити?


У даній статті ми відповімо на наступні питання:

Чим закрити скол ванни?

В Інтернеті можна знайти безліч порад про те, як і чим закрити скол на ванні. Чи не можемо не застерегти про небезпеку вірити тому, що можна знайти в статтях про це. Не рідко зустрічаються поради написані тими, хто не має абсолютно ніякого відношення до ремонту ванн. Деякі поради не тільки не приносять користі, але навіть шкідливі. Неправильний підхід до усунення відколу емалі, може привести до появи корозії або того гірше, дірки в ванні. А якщо у вас акрилова ванна, неправильний ремонт може привести її зовсім в непридатність. У відеоролику нижче ви можете подивитися до чого привело «замазування» пошкодження емалі не по технології. У ній прогнила величезна дірка! Чим закрити скол на ванні правильно?

Усувати скол потрібно спеціально призначеними ремкомплект для ванн. З їх допомогою ви закладіть практично будь-яке пошкодження на поширених типах ванн. Ремонт досить просто виконати своїми руками, на дому, без необхідності професійних навичок. Ремкомплекти розроблені і багаторазово випробувані майстрами по реставрації ванн з багаторічним досвідом роботи. У ремкомплект входить все необхідне для усунення більшості ушкоджень ванн. Крім докладної інструкції, яка входить в ремкомплект, на нашому сайті є відео-інструкції по його застосуванню. Нижче ви можете ознайомитися з коротким описом проведення робіт по такому ремонту.

Закласти скол ванни дешевше ремкомплектом?

Якщо купувати всі компоненти, необхідні для ремонту відколу ванни окремо, то ремонт обійдеться в кілька разів дорожче. Для ремонту відколу необхідний дуже маленький обсяг матеріалів. Купувати все це окремо поза всякими сумнівами дорожче, ніж ремкомплект. Наприклад, в ремкомплект для сталевих і чавунних ванн є емаль, розчинник, шпаклівка, колір, перетворювач іржі, малярний скотч, наждачний папір, шпатель, кисть і інші компоненти, необхідні для повноцінного проведення ремонту. Порахуйте, у скільки обійдеться такий набір, якщо купувати все окремо? А до складу ремкомплекта для ремонту сколів акрилових ванн входить відновник акрилу, який окремо не продається взагалі. Тому, за допомогою ремкомплекта ремонт відколу ванни не тільки обійдеться дешевше, але і буде виконаний більш якісно.

Скол ванни До і Після ремонту

Дырка в ванне

Скол на ванне

Дырка в акриловой ванне

Скол эмали ванны

Як закрити скол ванни?

Тепер, коли ви знаєте ніж закрити скол на ванні, кілька слів про те, як його усунути. Тут ми опишемо основні етапи процесу.

Ремонт відколу на сталевий або чавунній ванні (інструкція)

Важливо знати!

Чи не зафарбовуйте скол емаллю, яка не призначена для цього.

Волога обов'язково потрапить під фарбу і призведе до появи корозії. На сталевій ванні це в більшості випадків стане причиною появи наскрізної дірки.

Виконувати ремонтні роботи слід в такому порядку:

 1. За допомогою ножа або іншого, гострого предмета потрібно підчепити емаль навколо відколу, щоб зняти ділянки відшарувалася при ударі емалі. При наявності корозії, ремонтується місце потрібно зачистити використовуючи наждачний папір. Після цього знежирте поверхню і добре висушіть.
 2. Загорніть кран в поліетилен, щоб виключити потрапляння води на місце ремонту.
 3. Якщо скол знаходиться на вертикальній поверхні або пошкоджене місце оголено до заліза, то слід скористатися автомобільної шпаклівкою. За допомогою шпаклівки і гумового шпателя вирівняйте місце відколу. Після цього наждачним папером відполіруйте застиглу шпаклівку так, щоб місце ремонту було злегка поглиблено.
 4. Протріть ремонтується місце розчинником №446 або подібним і ретельно приберіть пил.
 5. Маленькою кистю нанесіть емаль для ванн тонким шаром так, щоб місце ремонту було на одному рівні з рештою поверхні ванни. Ліхтариком підсвітите з боку на пофарбовану поверхню. При виявленні пилинок або ворсу з кисті, приберіть їх за допомогою швейної голки або зубочистки.

Тепер ви знаєте чим закрити скол на ванні, і як це зробити. Але є ще питання, відповіді на які важливо знати, усуваючи скол ванни:

 • Як уникнути патьоків при усуненні відколу на вертикальній поверхні ванни?
 • Як домогтися того, щоб місце ремонту відколу не відрізнялося кольором від решти поверхні ванни?
 • Як повністю видалити корозію?

Відповіді на ці питання, а також повне, покрокове керівництво українською та російською мовами ви знайдете в інструкції до ремкомплект, Який можна купити в нашому інтернет магазині shop.x-vanna.com.ua.

Ремонт акрилових ванн (інструкція)

Важливо знати!

Не намагайтеся заклеїти ванну епоксидною смолою. Не використовуйте для усунення відколу рідкий акрил і авто-шпаклівку.

Акрил і авто-шпаклівка НЕ будуть довго триматися на акрилової ванні. А ремонт епоксидною смолою, з великою ймовірністю призведе до того, що доведеться викинути ванну взагалі.

Ремонт відколу або тріщини акрилової ванни:
 1. Використовуйте ремкомплект для ремонту сколів і тріщин акрилових ванн.
 2. Місце відколу потрібно ретельно вимити миючим засобом для посуду, знежирити і висушити.
 3. Приготуйте відновник акрилу відповідно до інструкції до ремкомплект.
 4. Нанесіть шпателем відновник акрилу на скол і дайте висохнути не менше доби.
 5. Відполіруйте місце ремонту наждачним папером і полірувальної пастою.

Для ремонту наскрізний тріщини або пробоїни потрібно воссановіть шару не. Детальніше в статті Ремонт наскрізний дірки в ванні.

Полірування поверхні акрилової ванни:
 1. Використовуйте набір для полірування поверхні акрилових ванн.
 2. Наждачним папером з набору відполіруйте поверхню, застосовуючи зернистість від великої до дрібної.
 3. Перед зміною зернистості паперу, добре промивайте ванну водою.
 4. Для фінішного полірування застосовуйте полірувальну пасту.
 5. Пополірувавши ванну до блиску, добре вимийте її миючим засобом.

Важливо знати!

Застосовувати набір для полірування на пластикових, а не акрилових ваннах, потрібно з великою обережністю

Це загальні інструкції, які допоможуть вам уявити обсяг робіт і переконатися, що зробити ремонт акрилової ванни своїми руками - дуже просто. Детальний, крок за кроком керівництво для ремонту акрилових ванн ви знайдете в інструкції до ремкомплект, який можна купити в нашому інтернет магазині shop.x-vanna.com.ua.

Ремкомплекти для ремонту сколів ванн

Дані ремкомплекти не мають аналогів в Україні і в світі. Обов'язково прочитайте нижче про їх унікальні особливості.

Для сталевих і чавунних ванн

Від 250 грн

Ремкомплект для ванн

В МАГАЗИН   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Для акрилових ванн

350 грнРемкомплект для акриловых ванн

В МАГАЗИН   КОНСУЛЬТАЦІЯ

Відео-інструкції до ремкомплект

Усунення сколів та дірок сталевих і чавунних ванн
Усунення сколів і пробоїн акрилових ванн і піддонів
Полірування поверхні акрилових ванн і піддонів

Як запобігти появі відколів на ванні?

Для початку з'ясуємо основні причини появи відколів. Найчастіша, це падіння розпилювача душа. Так само до цього призводить падіння різних предметів з полиці над ванною. Не рідко причиною може стати падаючий сантехнічний інструмент або плитка і інструмент плиточника.
Як запобігти цим причини? Розглянемо по порядку.
Щоб розпилювач душа не ставав причиною відколу емалі, рекомендуємо використовувати спеціальні, силіконові килимки для ванни. Вони захистять деяку поверхню не тільки від падіння розпилювача душа, а й від зносу емалі при використанні відер, тазиків, а так само від кігтів домашніх тварин, якщо такі є.
Щоб запобігти падінню важких предметів з полиць, уникайте, по можливості, вішати полки над ванною або поблизу її. Якщо це неможливо, вішайте полку на скільки можна низько. А якщо полку в кілька ярусів, зазвичай в кутку ванни, ставте найбільш важкі предмети знизу.
Щоб захистити емаль при падінні інструменту сантехніка або плиточника накривайте ванну під час ремонтних робіт щільною тканиною, картоном, лінолеумом або іншими, надійними матеріалами. Якщо у ванній кімнаті проводяться глобальні, ремонтні роботи, то буде кращим захистом від пошкодження емалі, винести ванну до закінчення ремонтних робіт.
Такі, нескладні заходи допоможуть запобігти появі відколів на емалі.

Читайте також:

Усунення наскрізних дірок у ванні

Правильний догляд за ванною

Пральна машина у ванній - що важливо знати

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *