Питання і відповіді (стор 1)На цій сторінці Ви знайдете відповіді на найпоширеніші питання про реставрацію ванн.

Якщо Ви не змогли знайти відповідь на своє питання, задайте його використовуючи форму зворотного зв'язку в кінці сторінки.

1 2 3

Чи потрібно готувати ванну до приходу майстра?

Ванну - немає. Ванну кімнату - так, її потрібно максимально звільнити. Слід винести всі предмети: банки, бульбашки, і т. П. Зняти мотузки, полки, дзеркала (якщо це можливо). Бажано, але не обов'язково винести пральну машинку, особливо, якщо ванна кімната маленька або машинка стоїть впритул до ванни.

Пилу буде багато?

Під час підготовки ванни пилу буде дуже багато, але тільки у ванній кімнаті. Майстер не допустить потрапляння пилу в інші кімнати. Якщо ванна з якихось причин не ізольована (так буває в приватних будинках старої споруди), майстер зробить все можливе, щоб звести кількість пилу до мінімуму.
Перед фарбуванням ванни майстер ретельно видалить весь пил з ванної кімнати. Це вкрай необхідно для якісного нанесення емалі.
Після закінчення роботи пилу не буде ніде.

Запах буде сильний?

Рідкий акрил, який ми застосовуємо для для реставрації ванн методом Наливна ванна, практично не має запаху. Але під час роботи майстер буде використовувати розчинник, а в деяких випадках, шпаклівку для усунення сколів на ванні. Ці матеріали можуть бути причиною запаху, який швидко вивітриться.
Емаль, яка використовується для реставрації ванн методом Емалювання, має різкий запах.

Емаль токсична?

Ні. Ні рідкий акрил для ванн, ні емаль не токсичні після застигання. Вони спеціально розроблені для реставрації ванн в побутових умовах і не є токсичним матеріалами.

Чи можуть маленькі діти перебуває вдома під час реставрації?

Так. Але краще в добре провітрюваному кімнаті. Якщо це неможливо, на час нанесення майстром емалі, маленьких дітей краще прогуляти.

Чи не краще купити нову ванну, адже реставрація коштує майже стільки ж, скільки найдешевша, нова ванна?

На жаль, сьогодні якість нових ванн, навіть дорогих, в більшості випадків дуже низька. Товщина метала разом c емалевим покриттям у таких ванн менше ніж товщина емалевого покриття при реставрації. Крім того, метал на старих ваннах значно товщі ніж на більшості нових.
До того ж важко знайти нову ванну, на яку виробник дає гарантію три роки. А при реставрації це реально.
Якщо Ви зможете сьогодні знайти якісну нову ванну, то її вартість перевищить вартість реставрації в кілька разів.

Якщо самостійно пофарбую ванну емаллю для ванн з балончика, вона буде триматися?

Так. Зазвичай тримається близько місяця 🙂 При дуже якісному виконанні роботи, трохи довше.

Можна пофарбувати ванну автомобільної емаллю?

Так як авто-емаль дуже рідка, Ви зможете нанести тільки дуже тонкий шар. До того ж, вона не призначена для ванн. Тому буде триматися недовго.

Чи можливо реставрувати акрилову ванну?

Так. Процес реставрації акрилової ванни такий же як і чавунних. Ціна може трохи відрізнятися в зв'язку з тим, що акрилові ванни часто мають нестандартну конфігурацію і, відповідно, розмір їх внутрішньої поверхні може бути більше або менше.

1 2 3

Розкажи про нас друзям