Як ванну б.у. перетворити в нову і мега сучасну


ванна бу - це, як правило, та, яку випустили в колишньому СРСР. Такі ванни робилися з дуже міцного чавуну або, якщо вона сталева, з міцного металу. Вони прослужили по кілька десятиліть, найчастіше, в екстремальних умовах. Ці ванни дуже надійні. Не дивно, що ванни бу користуються попитом. У цій статті ми розповімо як зі старої ванни бу можна зробити нову і сучасну, при цьому не витративши багато грошей.

Ванна бу

Для чого купується ванна бу?

Іноді ванна бу потрібна на дачу або в приватний двір як ємність для води. Але частіше таку ванну купують замість або замість сучасних, щоб встановити її будинку і купатися в ній. Звичайно, ванна бу має далеко не презентабельний вигляд. Чи хтось стане користуватися такою ванною. Однак це не проблема. Таку ванну можна зробити абсолютно нової. Яким чином?

Ванна бу - відродження можливо!

Ванна бу стане новою, якщо її відреставрувати. Реставрація ванн - давно відома і популярна послуга, що дозволяє відродити навіть безнадійну, як може здаватися, ванну. Після такої процедури стара ванна перетвориться і стане як нова. У процесі реставрації усуваються такі дефекти і пошкодження як відколи, тріщини, корозія і навіть наскрізні діри. Для відновлення ванни таким способом, її не потрібно виносити з ванної кімнати і кудись відвозити. Немає необхідності і в демонтажі плитки. Процес реставрації проходить на дому. Тривалість роботи з відновлення ванни 2-4 години, в окремих випадках довше. Таким способом можна продовжити життя ванни до 20 років. Потім реставрацію можна повторити. Вартість реставрації менше вартості нової ванни. Відреставрувати ванну можна за ціною від 30 до 200 доларів, в залежності від обраного методу. Найпопулярніший і дуже надійний метод реставрації - Наливна ванна. Його вартість близько 50 доларів.

На фото нижче якраз така ванна. Господарі вирішили відновити стару ванну, яка довгий час стояла у дворі під відкритим небом. Як видно, до реставрації ванна була в жахливому стані. А після стала як нова.

Реставрация ванны бу

Однак, після реставрації стара ванна може стати не тільки нової, але і сучасної. Як це зробити?

Як ванна бу стає не тільки нової, але і сучасної?

У процесі реставрації ванни можна змінити колір нової емалі з білого на інший і навпаки. Але щоб вона виглядала особливо сучасно, як дорога і модна ванна, її можна декорувати. Замість того, щоб приховувати зовнішню сторону ванни екраном або обкладати плиткою, її можна оригінально пофарбувати зовні і замінити або декорувати ніжки. Як це може виглядати дивіться на фото нижче.
Замовити реставрацію ванни можна у нас. Для цього перейдіть на головну сторінку сайту або виберіть у верхньому меню сторінку свого регіону. На головній можна знайти більше інформації, а на сторінці свого регіону Ви дізнаєтеся найбільш актуальні ціни в своєму місті.

Дизайн ванны бу

Підведемо підсумок. Від ванн бу сьогодні нерідко позбавляються, продаючи їх або здаючи на металобрухт. Однак, це надійна ванна, яку можна купити не дорого, оновити і користуватися нею ще дуже довго.

Подібні теми:

КУПИТИ НОВУ ВАННУ, АБО ОНОВИТИ СТАРУ?

АКРИЛОВІ ВАННИ - КУПИТИ АБО НЕ ВАРТО?

ДИЗАЙН ВАННИ - НЕМОЖЛИВЕ МОЖЛИВО!

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *