РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН - ЦІНИ


Вартість реставрації ванн

Реставрація ванн - ціни без зубів, не кусаються.

Ціни вказані в гривні і актуальні на 

Виберіть свій регіон

Щоб довідатися про ціни в своєму місті виберіть внизу потрібний регіон і, при необхідності, клікніть по посиланню «більше».

Чому ціни в різних регіонах відрізняються?

На ціну впливають різні чинники. Головним чином, ціну формує конкуренція. Зазвичай в кожному регіоні з роками встановилася своя, середня ціна на реставрацію ванни. Часом вона надмірно завищена, а часом навпаки - занижена. На ціну впливає професіоналізм майстрів і їх підхід до роботи: як правило чим нижче якість роботи, тим дешевше її вартість. Тому, деякі майстри і фірми або знижують ціну, або підвищують, а це в свою чергу, формує середню ціну на реставрацію ванни в усьому регіоні. Крім того, вартість реставрації ванни залежить від вартості матеріалу, яким працює майстер. Існують і інші, нерідко, штучні, причини.

Як штучно піднімається ціна на реставрацію ванни?

На жаль деякі майстри і фірми по реставрації ванн обманюють клієнтів обіцяючи виконати реставрацію ванни будь-яким понад особливим матеріалом. До таких матеріалів, наприклад, відноситься якийсь, «німецький» Fiber Glass. Даного матеріалу не існує в природі. Він вигаданий для того, щоб штучно підвищити вартість реставрації ванни. В його основі звичайний матеріал, найчастіше Стакріл Еколор або подібний.
Щоб не стати жертвою таких махінацій, досить пошукати в Інтернеті виробника даного матеріалу, зокрема його офіційний сайт. Якщо його не існує, то варто зробити висновок.

Читайте також:

Скол на ванні, чим і як закрити?

Усунення наскрізних дірок у ванні

Обережно! халтура

Розкажи про нас своїм друзям