РЕСТАВРАЦІЯ ВАННИ МЕТОДОМ НАЛИВНА ВАННА


ПРО МЕТОД НАЛИВНА ВАННА

Метод реставрації «Наливна ванна», як найкращий, ми рекомендуємо нашим клієнтам.

КОРОТКО ПРО МЕТОД

 • Час роботи: 3-5 годин
 • Гарантія на роботу: 3 роки
 • Товщина покриття: до 2-6 мм.
 • Висихання: 24-48 годин
 • Покриття тримається: до 20 років

ПЛЮСИ

 • Не потрібно демонтаж.
 • Прийнятна ціна.
 • Відсутність запаху.
 • Товстий шар покриття.
 • Вибір кольору.
 • Ударопрочность.
 • Великий термін служби.
 • Підійде для всіх ванн.

МІНУСИ

 • повторює нерівності
  заводського литва.

Клацніть по фото, щоб збільшити

Метод Наливная ванна

Метод Наливная ванна

Метод Наливная ванна

Ванна после реставрации методом Наливная ванна

Як видно на фото, в процесі реставрації емалі методом «Наливна ванна», рідкий акрил наноситься на борту заздалегідь підготовленої для фарбування ванни. Акрил повільно стікає вниз. Майстер рівномірно розподіляє його, завдяки чому акрил, в кінцевому результаті, рівним, досить товстим шаром покриває всю поверхню. По завершенні процесу, поверхня ванни стає глянсовою і білосніжною. Наливна акрил практично не має запаху. У застиглому вигляді він абсолютно нешкідливий для людини. На сьогоднішній день метод реставрації «Наливна ванна» є найкращим за співвідношенням ціна-якість. Після реставрації методом «Наливна ванна», Вашу ванну неможливо буде відрізнити від нової.

Трішки історії

Метод «Наливна ванна» набрав популярність в 2008 році. Спочатку від практикувався в Росії. Але так як майстра України і Росії тісно співпрацюють між собою, даний метод реставрації швидко став відомий і в Україні. «Наливна ванна» дуже швидко стала популярна серед майстрів і замовників ні дивлячись на те, що майже в два рази була дорожче популярного в той час, бюджетного методу - «емалювання». Першим матеріалом, який використовували майстри для «Наливна ванни», став рідкий акрил - «Стакріл Еколор». Його як і раніше успішно використовують майстри як в Україні, так і в Росії. Він показав себе досить надійним і міцним, зрозуміло, при сумлінному проведенні робіт з реставрації. Ванни, які були відреставровані методом Наливна ванна професійними майстрами в 2008 році до сих пір, до 2016 року, прекрасно служать своїм, задоволеним, власникам. Саме тому, ми рекомендуємо своїм клієнтам метод «Наливна ванна», як найкращий!

АКРИЛ ДЛЯ НАЛИВНА ВАННИ

Для реставрації ванн методом «Наливна ванна» наші майстри використовують матеріали наступних марок:

стакріл ЕКОЛОР

Стакрил Эколор

Епоксидно-акрилова емаль.
Виготовляється з компонентів
фірм DOW і BASF (Німеччина). 

ПЛАСТОЛ

Пластол

Двокомпонентна акрилова емаль
Виробляється з сировини фірм
BASF, DOW, BYK (Німеччина).

ЕКО ВАННА

ЭкоВанна Люкс

До складу матеріалу входить сировина
фірм Du Pont (США),
Evonik, Byk Chemie (Німеччина).

FINNACRYL

FINNACRYL

Рідкий акрил FINNACRYL
Виготовляється з компонентів
фірм DOW і BASF (Німеччина).

Ви можете зробити наливні ванну своїми руками. Щоб купити рідкий акрил для Наливна ванни, перейдіть в наш магазин за наступним посиланням: акрил для Наливна ванни

Чи потрібно надмірно турбується про вибір рідкого акрилу для «Наливна ванни»?

Багато наших клієнтів, як показує практика, приділяють дуже багато уваги вибору матеріалу перш ніж замовити реставрацію ванни методом «Наливна ванна». Сам по собі, такий підхід дуже правильний. Він корисний і в інших сферах життя. Але у випадку з реставрацією ванн, матеріал не є найголовнішим фактором, що визначає якість і довговічність нового покриття. Візуально жодна людина, навіть майстер не зможе визначити яким матеріалом була зроблена Наливна ванна. А що стосується надійності, то кінцевий результат, в першу чергу, залежить від якості підготовки основи для фарбування - поверхні ванни. Якісно підготувати поверхню для фарбування, в більшості випадків, можна тільки механічним шляхом, використовуючи дриль або болгарку. Хоча пропозиція зробити реставрацію ванни без пилу і шуму вельми спокусливо, це перша ознака того, що пропонує подібне «щастя» підготує ванну не за технологією, і, відповідно, не якісно. Якщо Ви бажаєте замовити наливні ванну », без шуму і пилу не обійтися ніяк. Зрозуміло, хороший майстер не допустить, щоб пил виявилася за межами ванни, або залишилася у ванній кімнаті після виконання роботи. 

Що стосується матеріалу для Наливна ванни, то слід бути пильним лише щодо того, чи використовує майстер повний обсяг матеріалу на ванну. На жаль недобросовісні майстри, виконуючи роботу по відновленню ванни, можуть використовувати неповний обсяг акрилу. Візуально, на ванні, це практично не помітно. Однак в результаті, шар нової емалі більш тонкий, ніж передбачено за технологією, що скоротить її термін служби.

Як переконатися що майстер Вас не обманює? На відрі з акрилом вказана вага, як правило, близько 3 кг на ванну довжиною 1,5 м і близько 3,5 кг на ванну довжиною 1,7 м. Потрібно зважити акрил разом з затверджувачем. Якщо на вагах ви побачите 2 кг або трохи більше, то вас обманюють. 

Будьте обережні, якщо вам пропонують реставрацію ванни «німецьким» матеріалом - Fiber Glass. Німці не роблять наливний акрил для реставрації ванн, принаймні поки. Таку пропозицію - це ніщо інше, як розлучення. Детальніше про Fiber Glass читайте в статті «Наливна акрил FiberGlass - німець чи привид?«. Мета цього фокусу - по-перше, штучно підвищити вартість послуги. По-друге, запропонувати альтернативу противникам всього російського, адже весь акрил для ванн, ввезений в Україну - російського виробництва. Однак, Fiber Glass - це теж російський матеріал, помилково видається за німецький.

висновок:

Для якісної Наливна ванни вибирайте не марку матеріалу, а сумлінного майстра або фірму по реставрації ванн.

Деякі поради про те, як зробити правильний вибір і не стати жертвою халтурників і аферистів, дивіться тут.

ВАРТІСТЬ НАЛИВНА ВАННИ

Ціни вказані в гривнях і актуальні на 

Ванна 1,2 м. - від 1400

Ванна 1,5 м. - від 1400

Ванна 1,7 м. - від 1500

АКЦІЯ -30%

Замовте наливних ванну

до кінця цього місяця і отримаєте знижку -30%

на додаткові послуги!

Щоб дізнатися точну ціну виберіть свій регіон

ЦІНИ В МОЄМУ РЕГІОНІ

Реставрация ванн по всей Украине

Ціни на додаткові послуги
 повторна реставрація  +150 +100 акція -30%
 Демонтаж старого, акрилового вкладиша  +200 +150 акція -30%
 Підбір, заміна кольору безкоштовно - Бонус!
 усунення дірок  +150 +100 акція -30%
 Нестандартні ванни, піддони душових кабін  обговорюється
 Усунення сколів, при повній реставрації  безкоштовно
 Усунення сколів і наскрізних дірок (Без повної реставрації)  від 400
 демонтаж сифона (Слив, перелив)  безкоштовно
 Демонтаж сифона старого типу (Чавун і т. П.)  100
 монтаж сифона (Слив, перелив)  Обговорюється з майстром
 Консультація майстра  безкоштовно
 Виклик майстра за межі міста  обговорюється
 Виклик майстра в межах міста  безкоштовно

Чому деякі майстри або фірми роблять наливних ванну дешевше?

На дане питання не можна відповісти однозначно, і вже тим більше не можна до всіх застосовувати один шаблон.

 • Хтось вирішив без будь-любо каверзи знизити ціну, сподіваючись отримати більше клієнтів.
 • Нижчі ціни на наливних ванну можуть бути і причиною використання неякісного, підробленого матеріалу. На жаль, такий матеріал сьогодні зустрічається в Україні.
 • Знижують ціну також непрофесійні майстра-самоучки, або недобросовісні майстри звільнені з роботи і зайнялися реставрацією ванн самостійно.
 • Хтось знижує ціни і компенсує це для себе тим, що в процесі відновлення емалі пропускає важливі етапи роботи. Час виконання замовлення істотно прискорюється і з'являється можливість виконувати більшу кількість замовлень, що компенсує втрати на ціні.
 • Підозріло низькі ціни, так само як і завищені нерідко є ознакою жадібності.

ВІДЕО НАЛИВНА ВАННИ

ЗАМОВИТИ наливних ВАННУ

  ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ

  Надішліть заявку в будь-який час дня і тижня. У робочий час ми з Вами зв'яжемося, обговоримо деталі і відповімо на питання.

  МОЖЛИВО ВАМ ЦІКАВО НАСТУПНЕ:

  Розкажи про нас друзям