Купити нову ванну, або оновити стару?


Можливо, до того як Ви опинилися на цій сторінці нашого сайту перед Вами не стояло таке запитання. Швидше за все Ви просто хотіли купити нову ванну, і позбутися від старої. Але не поспішайте це робити! У нас є більш цікаве і вигідну пропозицію для вас. Ми пропонуємо відреставрувати Вашу стару ванну. В результаті Ви отримаєте нову ванну без заміни старої, але за нижчою ціною і кращої якості!
За останні 10 років тисячі людей вже так вчинили і залишилися задоволені.

У зв'язку з цим виникає кілька питань:

  1. Як це можливо?
  2. Чому це надійніше?
  3. Чи справді це дешевше?

До и После реставрации

Як зі старої ванни, зробити нову?

Реставрація ванни має на увазі заміну емалевого покриття на нове. Весь процес реставрації проходить у клієнта вдома, без демонтажу старої ванни. Робота займе від 2 до 5 годин. Користуватися оновленої ванною можна через 24-48 годин.
Після попередньої підготовки ванни, на її поверхню наноситься нова емаль. Спосіб нанесення емалі відрізняється в залежності від обраного методу реставрації. Методом «Емалювання» на ванну наноситься за допомогою пензля або валика (в окремих випадках пульверизатора) тонкий шар емалі, зазвичай до 1 мм на стінках ванни і до 2 мм на її дні. Методом «Наливна ванна» на ванну, буквально, наливається рідкий акрил, який після застигання утворює шар до 2 мм на стінках ванни і до 6 мм на дні. Якщо застосовується метод «Ванна у ванну» або як його ще називають «Акрилова вставка», то в ванну вставляється акриловий вкладиш з вигляду подібний акрилової ванні.
Залежно від обраного методу реставрації, нова ванна прослужить ще від 7 до 20 років. Після закінчення цього терміну реставрацію можна зробити повторно.

На фото, Ви бачите як перетвориться ванна після реставрації.

Реставрация ванн. Фото До и После

Може бути приємніше і надійніше купити нову ванну?

Якщо Ви ставитеся до категорії людей, які зазвичай не ремонтують старе взуття, меблі або побут-техніку, то швидше за все це тому що Вам подобається відчувати радість від придбання чогось новенького. Або, можливо, Вам здається, що придбання нового надійніше ніж ремонт мотлоху. Так чи інакше, потрібно відзначити, що по-перше, якщо говорити про відчуття новизни, то при реставрації Ви отримуєте абсолютну копію нової ванни, що дозволяє відчути радість придбання новинки. До того ж, в процесі реставрації можна змінити колір емалі, наприклад на блакитний, рожевий, салатовий, лимонний, бузковий або інший. Це ще більше посилить відчуття новизни. Більш того, купити ванну потрібного Вам кольору, щоб вона добре вписувалася в дизайн ванної кімнати, практично неможливо, так як сьогодні продаються ванни, в основному, тільки білого кольору.
По-друге, якщо говорити про надійність, то потрібно врахувати що нові ванни значно відрізняються якістю від старих і не в кращу сторону. Як правило, вони, не залежно від вартості, служать на багато менше. Вони менш міцні. Часто нові, сталеві ванни прогнивають наскрізь вже після 2-3 років використання. Акрилові ванни часто тріскаються або лопаються повністю. Емаль чавунних ванн швидко зношується, тріскається і стає матовою.

Нижче Ви можете бачити фото сучасних ванн, які швидко прийшли в непридатність.

Плохое качество новых ванн

Нова, сталева ванна, швидко прогнила наскрізь

Новые ванны плохого качества

Новые ванны плохого качества

Ця, сталева ванна прогнила в декількох місцях

Некачественные новые ванны

Некачественные новые ванны

Нова, чавунна ванна, яка швидко втратила глянець і стала повністю матова

Некачественная акриловая ванна

Під тріснутим і відшарувалися шаром дна на цій, ще досить новою, акрилової ванні була виявлена дошка! На жаль, цю ванну відреставрувати вже не вдалося. Коли бачиш подібне, відповідь на питання: купити нову ванну або відреставрувати стару, стає очевидним.

Зрозуміло, в продажу зустрічаються і якісні ванни. Проте, щоб купити таку ванну, потрібно викласти кілька тисяч гривень. Однак, навіть якщо Ви вирішили купити ванну в такій ціновій категорії, Ви не можете на 100% бути впевненими в тому, що Вас не обдурять. Це свого роду, російська рулетка. Цю гірку істину підтверджує один, і не єдиний, випадок.
У 2008 році нам надійшла заявка від молодої сім'ї. Перед майстром, який приїхав на виклик, стояла чавунна ванна. Хромові ручки на бортах, виступи у вигляді підлокітників і великий розмір ванни безмовно говорили про її чималу вартість. Але її стан був досить сумним. Емаль була матовою. По всій поверхні були глибокі тріщини. У місці сидіння емаль стерлася до заліза. Як з'ясувалося, цій ванні було всього півтора року. Її купили за 1500 грн. У магазині сказали, що вона італійська.
Скільки б ця ванна коштувала сьогодні? Найдешевша ванна тоді коштувала 400 грн. Це майже в чотири рази дешевше. Станом цін на кінець 2016 року, найдешевша ванна коштує 2000 грн. Отже, сьогодні вона коштувала б близько 7500 грн.
Який можна зробити висновок? Висока ціна не гарант якості

Ось ще одна історія, яка була додана в якості коментаря до одного з наших відео про реставрацію ванн:

Почитав я відгуки і зрозуміти не можу: ви сюди заради чого ви прийшли? Нову ванну купувати або реставрувати стару?
Історія невелика, яка сталася зі мною і одним в кінці 2016: міняв він ванну, чавунну, часів СРСР на нову за 4-5 тисяч (русс рублів) по знижці з Леруа Мерлен. У мене тоді Мерседес Спринтер був, підігнав до під'їду, щоб відразу занурили і на пункт прийому чермета - кошти ще відхопити від ванною. І знаєте, що? Воно того не варте.
Ванна важенна. Ми далеко не дохляк, але поки ми її втрьох ледь в ліфт засунули (один під'їхав ще один пізніше на чай), поки боялися, що ліфт впаде (стара будівля і ліфт такої ж) - часу пройшло море. Я тоді їхав вниз і молився, щоб доїхав хоча б. Ну а що? Тримати то кому-то треба.
Більше часу пішло на демонтаж: вміли в СРСР «на століття» робити. І стіну підбили, і ще десь щось. Загалом кошмар. Поки демонтаж зробили, поки спустили, довезли до пункту прийому чермета, поки доїхали назад, пройшло коло 3-4 годин. Без сил на установку нової ванною просто роз'їхалися по домівках.
І ось майже кінець 2018 року: один знову дзвонить і просить допомогти доставити нову ванну, бо нова, куплена в кінця 2016, вже майже прийшла в негодность.Слава богу я тоді мати послухав і не став міняти ванну. Зараз хочу просто відреставрувати стару.

Висновок для себе такий: краще витратити 4-5 тисяч (по максимуму) на реставрацію і робити це кожні 3-5 років (може більше), ніж такий такий геморой з демонтажем чавунною ванною, а не слухати аби кого з «раджу всім купувати відразу нову ванну і не морочити собі голову », щоб потім не морочити голову з покупкою ванній кожні 2-4 роки за значно більші гроші.

Ще одна важлива деталь - гарантія. Чи не на все нові ванни сьогодні дають гарантію більше 1 року. Гарантія на відреставровану ванну до 3 років. Звичайно, можна зустріти фірми, які дають гарантію на реставрацію 5, 10 і більше років. Але насправді, це маркетинговий хід, мета якого привернути клієнта. В даному випадку, або мова йде не про гарантійне обслуговування, а про термін служби нової емалі. Або ті хто дають таку гарантію, насправді, не збираються брати на себе обов'язок по гарантійному обслуговуванню. На жаль, негативні відгуки купівшіхся на це клієнтів можна зустріти в Інтернеті досить часто. Так, в даній сфері, як і всюди, є виконавці, які надходять хитро і недобросовісно. Тому, не варто наївно купуватися на привабливі, але не реалістичні обіцянки.
І все ж, якщо повернуться до розмови про якість, то безумовно, ванна після реставрації надійніша і прослужить значно довше ніж більшість нових. Зовні вона не буде відрізнятися від нової, і ще довго порадує Ваше око.

Що дешевше, купити нову ванну або відреставрувати стару?

Навіть якщо заміна ванни на нову не спричинить за собою збивання плитки, розширення дверного отвору, заміни сифона і іншої сантехніки, а її доставка буде безкоштовною, купити нову ванну обійдеться значно дорожче ніж відреставрувати стару.
Купити найдешевшу ванну, станом цін на кінець 2016 року, можна приблизно за 2000 грн. Реставрація найнадійнішим методом - «Наливна ванна», обійдеться близько 1500 грн, плюс-мінус пару сотень в залежності від регіону України. У деяких випадках вартість реставрації може зрости на дві-три сотні, якщо будуть потрібні додаткові роботи (демонтаж старого чавунного сифона, видалення не заводського шару емалі, заміна кольору, виїзд майстра в інше місто). Але навіть з урахуванням цього, найдешевша, нова ванна буде коштувати дорожче або так само як і реставрація. Однак, це буде на 100% китайська «консервна банка», яка дуже швидко зноситься. І добре, якщо Ви її не обкладений плиткою).

З огляду на все вищесказане, підведемо підсумок:

  1. можливо Чи стару ванну зробити нової? Так!
  2. Чи справді це надійніше, Ніж купити нову ванну? Так!
  3. Чи справді це дешевше, Ніж купити нову ванну? Так!

Нова ванна без заміни старої це реально!

Дізнайтеся більше про методи реставрації: наливна ваннаемалювання, Ванна у ванну.

Що робити, якщо ванна прогнила і в ній дірка? дивіться тут.

Відгуки про реставрацію ванн можна почитати тут.

Фото відреставрованих ван До і Після тут.

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *