Яка емаль для реставрації ванн краще?


Це питання цікавить клієнтів найчастіше. І не дивно. Але розібратися в цьому здається дуже складно. Чому?

ПРИЧИНА РОЗБІЖНОСТЕЙ

По-перше, на сайтах, присвячених будівельної тематики часто обговорюється тема реставрації ванн. Там є багато інформації про різні матеріалах для реставрації та їх якості. Але, як правило, ці статті пишуть ті, хто не має ні найменшого уявлення про дану послугу. Тому такі статті бувають досить суперечливі, а інформація в них не завжди точна і правдоподібна. Читаючи їх, клієнт неминуче заплутається.

По-друге, причина розбіжностей в цьому питанні криється в конкуренції. Бажаючи переманити клієнтів на свою сторону, недобросовісні виконавці поширюють брехню про різні марки матеріалів, якими працюють їхні конкуренти. Як розпізнати недобросовісних майстрів читайте тут. Природно, на своїх сайтах вони хвалять той матеріал, яким працюють самі і критикують матеріали своїх конкурентів. Вирішивши розібратися в цьому, ви неминуче заплутаєтеся ще більше.

ВИБІР МАТЕРІАЛУ ВПЛИВАЄ НА ЯКІСТЬ?

Насправді, якість реставрації не залежить від марки матеріалу. Будь-яким матеріалом, відомих виробників, можна зробити якісну реставрацію ванни. На ринку реставрації в Україні існує кілька основних марок матеріалу. До них відносяться: Стакріл Еколор (Stacril Ecolor), Пластол (Plastall), ЕкоВанна, Фіннакріл (FINNACRYL) - для реставрації наливним методом і Епоксін, Реафлекс (основні) - для емалювання. Всі ці матеріали російського виробництва. Нібито, німецький, акрил Фібер Гласс (Fiber Glass) - вигаданий. Він вигаданий для противників російської продукції, а також з метою штучного підняття ціни на послугу. Насправді, це той-таки російський матеріал, тільки в іншій упаковці (більше інформації про Фібер Гласс тут). Існують і менш відомі в Україні матеріали, наприклад, SIPOFLEX (Сіпофлекс), Ярила, Exstra Light (Екстра Лайт). Вони теж виробляються в Росії. Цими матеріалами так само можна зробити якісну реставрацію ванни.

Распространённые в Украине материалы

Матеріали, найбільш поширені в Україні

Тому, немає сенсу ламати голову, намагаючись з'ясувати, яка емаль для реставрації ванн краще. Безглуздо так само шукати матеріали, вироблені в Німеччині або інших країнах. По крайней мере, така ситуація сьогодні, в 2019 році. Сподіваємося, що в майбутньому з'явиться матеріал українського виробництва і він буде відмінної якості.

ЯКИМИ МАТЕРІАЛАМИ ПРАЦЮЄМО МИ?

Ми не віддаємо переваги окремим маркам матеріалів. Тому виконати реставрацію Вашої ванни ми можемо, в більшості випадків, будь-яким матеріалом. Якщо за умовчанням наш майстер працює не тим матеріалом, який віддасте перевагу Ви, ми його замовимо особисто для вас. Якщо ви принципово побажаєте щоб майстер виконав реставрацію матеріалом Fiber Glass, то і тут ми підемо вам на зустріч, купивши його особисто для вас у наших конкурентів.
Будьте уважні, майстри, що працюють тільки одним, певним матеріалом, не наводячи тому розумних аргументів, швидше за все не мають достатньо професійних навичок

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *