Реставрація ванн акрилом, що потрібно знати?


У цій статті ми відповімо на найпоширеніші питання про реставрацію ванн акрилом. Вона буде корисна як тим, хто поки тільки досліджує цю тему, так і тим, хто вже шукає виконавця даної послуги.

З цієї статті Ви дізнаєтесь:

  • навіщо роблять реставрацію ванн акрилом;
  • як відбувається процес;
  • які використовуються матеріали;
  • чому це краще, ніж покупка нової ванни. 

Навіщо роблять реставрацію ванн акрилом?

Реставрацію ванни акрилом роблять для того, щоб відновити емалеве покриття старої або пошкодженої ванни. З роками емаль ванни втрачає зовнішній вигляд. Якщо вчасно нічого не зробити, то купатися в ній буде неприємно, як неприємно буде і показати її гостям. А можливо, вона взагалі стане не придатна для використання, наприклад, якщо в ній утворюється діра.
Якщо одні люди в таких випадках змінюють ванну, то інші вирішують відреставрувати її акрилом.

Як робиться реставрація ванн акрилом?

У процесі такої реставрації на попередньо підготовлену поверхню ванни наноситься рідкий акрил. Він може бути білим або кольоровим, якщо попередньо в нього додати колір. Акрил в прямому сенсі наливається на поверхню, тому такий метод реставрації називається Наливна ванна. А рідкий акрил, який застосовується для цієї процедури, часто називають наливним акрилом.
Зручність цього способу поновлення ванни в тому, що її не потрібно демонтувати і кудись відвозити. Весь процес здійснюється на дому у клієнта, в ванній кімнаті і триває від 2 до 5 годин. В кінцевому підсумку її поверхня покривається товстим, особливо на дні, і досить міцним, після застигання, шаром акрилової емалі. І хоча дана емаль акрилова, вона дуже сильно відрізняється від звичайного, крихкого акрилу, з якого роблять акрилові ванни. Після застигання вона щільна як камінь, тому надійно тримається до 20 років.

Який матеріал застосовують для даної процедури?

Фраза «реставрація ванн акрилом» говорить сама за себе - процедура виконується з використанням рідкого акрилу або, точніше кажучи, акрилової емалі. Для реставрації акрилом застосовуються акрилові емалі різних марок. Тому, не рідко йдуть запеклі суперечки про те, яким саме акрилом краще реставрувати ванну. Однак, як багато разів наголошується на нашому сайті в різних статтях, марка рідкого акрилу не визначає якість реставрації. Воно, головним чином, залежить від професіоналізму майстра і його ставлення до виконання роботи, або іншими словами, від того, наскільки він сумлінно її виконає. При дотриманні технології в процесі роботи, будь-яким з далі перерахованих матеріалів можна зробити ванну нової і надійною.
Серед поширених в Україні марок наливної акрилу для реставрації, застосовують Стакріл Еколор (Stacril Ecolor), Пластол (Plastall), ЕкоВанна і ФіннАкріл (FINNACRYL).

Жидкий акрил для ванн

Рідкий акрил для ванн

Зустрічається також Фібер Гласс (Fiber Glass). Але цей акрил вигаданий і використовується як німецький з метою штучно підвищити вартість реставрації. Насправді у відра з відповідним зображенням бренду наливається звичайний акрил, як правило, один з вищезазначених.
Ми рекомендуємо при виборі виконавця реставрації ванни акцентувати увагу не на матеріалі, яким він працює, а на його професіоналізмі і рекомендаціях, якщо такі є.

Реставрація акрилом - найкраща альтернатива новій ванні.

Є кілька причин, чому реставрація ванни акрилом краще покупки нової.

  • Ціна. Реставрація ванни акрилом дешевше покупки нової. При покупці нової ванни Ви переплачуєте не тільки за сам аксесуар, але і за його доставку, установку, а також заміну сантехнічних вузлів і, нерідко, плитки. І це не все, що може потягнути додаткові витрати.
  • якість. Якість емалі професійно відреставрованої ванни, старої, СССРовским або сучасної, значно відрізняється від емалі більшості нових ванн. Хоча акрилова емаль також як і заводська (керамічна), тріскається при сильному ударі, вона більш міцна, ніж емаль більшості нових ванн.
  • надійність. Старі ванни дуже міцні і надійні. І це стосується не тільки чавунних, але і сталевих ванн. Така ванна не прогнеться і не лопне під вагою свого господаря. Вона краще тримає тепло, а після нанесення шару акрилу її теплоізоляція посилюється ще більше.
  • Дизайн. При реставрації ванни акрилом можна фантазувати з її кольором, що майже неможливо при покупці нової. У більшості випадків Ви можете підібрати колір нової емалі так, щоб він поєднувався з ремонтом у ванній кімнаті.

Реставрація ванни акрилом - відео

У цьому відеоролику показано як проходить процес реставрації ванни акрилом. В даному випадку застосовувався наливний акрил Пластол. У цьому ролику Ви не знайдете ніяких інструкцій. Його мета - допомогти отримати загальне уявлення про те, як відбувається реставрація акрилом за технологією Наливна ванна. У титрах повідомляються деякі подробиці процесу. Роботу професійно виконує майстер зі стажем більше 10 років.

Підведемо підсумок.
Реставрація ванни акрилом дозволяє без зайвих витрат оновити вигляд старої або пошкодженої ванни. Реставрація виконується рідким акрилом, а її якість залежить, головним чином, від професіоналізму майстра. Після реставрації акрилом ванна стане зовні як нова. Вона буде дуже надійною і прослужить ще до 20 років. Потім, при бажанні, реставрацію можна повторити.

Якщо Ви бажаєте замовити професійну реставрацію ванни акрилом, виберіть спочатку сторінки свій регіон і там скористайтеся контактами для замовлення послуги. Заявку можна зробити по телефону або онлайн, використовуючи форму замовлення.

Можливо Вас зацікавить наступне:

КУПИТИ РІДКИЙ АКРИЛ ДЛЯ РЕСТАВРАЦІЇ ВАНН

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТАКРІЛОМ - ЦЕ ЯК?

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН АКРИЛОМ В КИЄВІ

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *