Чи потрібен особливий догляд за ванною після реставрації?


У цій статті розповімо про поширені міфи і їх спростування

Існує думка, що потрібен особливий догляд за ванною після її реставрації. З обговорень даної теми на форумах видно, що поширений міф про те, що потрібні спеціальні засоби, крайня обережність і копіткість. Це багатьох насторожує. Може здаватися, що після реставрації нова емаль буде дуже ніжною і її легко пошкодити будь-яким необережним дією. Однак це не так. Після реставрації за ванною потрібен такий же догляд, як і до цього. Справа в тому, що мало хто знає як це робити правильно. Цьому не вчать в школах і інститутах. А виробники ванн не докладають до них інструкцій по догляду.

Уход за ванной после реставрации
Тому, як правило, люди доглядають за ванною також, як це робили їхні батьки. А їх батько таким же чином - зазвичай не зовсім правильно. Через нестачу знань і відсутності спеціальних засобів в минулому, ванни мили і чистили хто як міг. Використовували різні кислоти. Відомі випадки використання навіть акумуляторної кислоти. Також використовували абразивні засоби, у вигляді чистячих порошків. Вони неминуче дряпали і прали глянець емалі. Сьогодні на зміну таким засобам прийшли нові, не менш щадні - Доместос, Туалетний каченя, Сіліт, порошки Гала, Бінго, Комет і подібні. Дані кошти призначені для догляду за керамічними виробами, такими як унітаз і раковина. Але не для ванн. Такі кошти швидко руйнують емаль, через що доглядати за нею стає все складніше. Коли людина дізнається, що після реставрації ванну не можна чистити подібними засобами, він приходить до висновку, що нова емаль буде дуже ніжною. Але насправді, після реставрації ви лише отримуєте консультацію про те, як правильно доглядати за ванною. Якби ви робили це з самого початку, то її не довелося б реставрувати. Принаймні не скоро.

І так, ванна після реставрації не стає більш ніжною. Ви просто дізнаєтеся як за нею потрібно правильно доглядати. І це відрізняється від того до чого ми звикли. В ідеалі, будь-яку ванну після використання краще вимити пральним порошком і витерти насухо. Цій простій процедури буде цілком достатньо для того, щоб ванна довгий час залишалася білосніжною і не втрачала блиск. Але не всі хочуть дотримуватися цих рекомендацій. До чого це призводить? Емаль служить на кілька років менше. І це не залежно від того, нова у вас ванна або відреставрована.

Читайте або скачайте повну інструкцію про те, як правильно доглядати за ванною

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *