Правильний догляд за ванною


Уход за ванной

 

Дані рекомендації є стандартними як для відреставрованих ванн, так і для нових.

 Догляд за ванною повинен здійснюватися постійно і, що важливо, з перших днів експлуатації.
Тільки тоді вона прослужить Вам багато років.

Перші 24 години після реставрації:

  • Експлуатація ванни допускається не раніше зазначених майстром дня і часу.
  • Не припустима підвищена вологість у ванній (сушіння білизни) і попадання води.
  • По можливості уникайте входити в ванну, щоб на пофарбовану поверхню не потрапив ворс пилу, волосся або інші предмети.
  • Якщо санвузол суміщений, відвідуйте туалет акуратно. Змивайте бачок при закритій кришці, щоб бризки води не потрапили на пофарбовану поверхню.
  • Не прогинається над ванною, щоб подивитися.
  • Не заводьте в ванну сторонніх для перегляду.
  • Запобігайте проникненню в ванну кімнату тварин і дітей.

Стандартні правила експлуатації ванни

  1. Ванну слід мити кожного разу після її використання. Використовуйте для цього недорогий пральний порошок і м'яку щітку, або спеціальну губку. Різноманітні вироби з дроту мочалки (йоржики) не прийнятні - при чищенні ванни вони можуть пошкодити емаль.Губки для правильной чистки ванны
  2. При появі на поверхні ванни важко видаляються плям, усувайте їх за допомогою харчової соди, миючого засобу «Сантрі» або аналогічного засобу (перед тим, як чистити ванну цими засобами, обов'язково читайте інструкцію зазначену на використовуваному миючому засобі !!!).
    Після чищення ванни такими засобами обов'язково вимийте її використовуючи миючий гель для посуду або рідке мило. Це нейтралізує дію кислот, що містяться в цих засобах.
  3. Звертайте увагу на те, для чого призначене конкретне для чищення або миючий засіб. Чистка ванни не припустима препаратами, призначеними для чищення унітазів і кахлю, так як ці препарати містять сильні кислоти і абразивні речовини. Перші, швидко руйнують емалеве покриття, а другі його стирається, в результаті чого ванна швидко прийде в непридатність.

    Средства, которыми не допучтимо чистить ваннуНеприпустимо ЧИСТИТИ ВАННУ ПОДІБНИМИ ЗАСОБАМИ!

     

  4. Злив води з ванни повинен бути повним, скупчення води у ванні не допускається! У неиспользуемое час, ванна повинна бути сухою.
  5. Слідкуйте, щоб крани змішувачів і душу у ванній кімнаті були справні, щільно закривалися, щоб виключити витік води і капёж - головні причини появи жовтого нальоту та іржі.
  6. Не можна проводити замочування або забарвлення білизни з барвниками.
  7. Не можна ставити на дно ванни металеві тази, вони залишають на покритті, чорні смуги і подряпини. У разі необхідності під ці ємності підстеляють тканину або кладуть спеціальний килимок.Коврики на дно ванны
  8. Забороняється зливати в ванну агресивні рідини, наприклад, фото-хімікати і хімреактиви, а також брудну воду, воду з пральної машини, воду із залишками фарби, піску і т. П.Правильное подключение стиральной машины продлит жизнь Вашей ванны
  9. Ванна прослужить значно довше, якщо ви не будете пускати відразу занадто гарячу воду, але спочатку теплу. Тоді на емаль не будуть діяти різкі перепади температури, і це захистить її від тріщин і сколів.

Старанно застосовуючи перераховані вище рекомендації по догляду за ванною Ви дуже довго будете радіти її блиску.

завантажити рекомендаціі.pdf

Читайте також:

Скол на ванні, чим і як закрити?

Усунення наскрізних дірок у ванні

Пральна машина у ванній - що важливо знати

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *