Фарбування ванни і реставрація - чи є різниця?


Реставрація ванн - для багатьох маловідома і не до кінця зрозуміла тема. Це створює добрий грунт для обману і махінацій. На просторах Інтернету можна знайти масу пропозицій, нерідко суперечливих. Конкуренція в цій області породила безліч байок і неправдоподібних казок. Бажаючи привернути клієнта, недобросовісні виконавці даної послуги поливають відвертою брудом своїх конкурентів, свідомо чи ні, але вводячи в оману тих, хто намагається розібратися в даному питанні.

Щоб допомогти розібратися в тонкощах реставрації ванн і деякі хитрощі виконавців цієї послуги, ми, періодично, пишемо статті, в яких даємо деякі роз'яснення. У даній статті ми пояснимо, чим відрізняється справжня реставрація ванни від так званої «реставрації» - фарбування ванни.

Що таке фарбування ванни?

Фарбування ванни це заключний етап її реставрації. Під час фарбування ванни на її, заздалегідь підготовлену поверхню, наноситься нова емаль. Вид емалі і її обсяг відрізняється в залежності від методу реставрації та сумлінності майстра. Вона наноситься наливним способом, пензлем, валиком або, іноді, пульверизатором (останній спосіб нанесення емалі застосовується вкрай рідко і не передбачений за технологією). Але досить часто, майстри, які роблять фарбування ванн без достатньої підготовки, називають це реставрацією. Зазвичай їх пропозицію привертає обіцянкою зробити роботу без пилу і шуму. Але підкреслимо ще раз: фарбування ванни це лише один з етапів реставрації. Що включає в себе повна і справжня реставрація ванни?

Покраска ванны жидким акрилом

Фарбування ванни наливним акрилом

Реставрація - це не тільки фарбування ванни

Справжня реставрація відрізняється від фарбування ванни попередньою підготовкою поверхні ванни. По-перше, її поверхню обов'язково зачищається механічним способом до матового стану. Лише у виняткових випадках, коли емаль від старості повністю матова, її можна тільки знежирити перед фарбуванням. Зачистка до матового стану робиться для гарної адгезії (прилипання емалі).

Крім того, реставрація передбачає усунення пошкоджень - відколів, Корозії, тріщин і наскрізних дірок. Пошкоджені місця, як правило, вимагають ретельної обробки, найчастіше зачистки та шліфування. Сколи та тріщини зазвичай потрібно шпаклювати, не кажучи вже про наскрізних дірках. Тому, якщо підготовка ванни здійснюється вручну, наждачним папером і содою, або взагалі тільки знежиренням, то це вже не реставрація, а фарбування ванни.

На фото кілька основних етапів реставрації ванни

Подготовка ванны к покраске

Зачистка ванни болгаркою

Шпатлёвка сколов перед покраской ванны

Усунення сколів авто-шпаклівкою

Покраска ванны наливным акрилом

фарбування ванни

Фарбування ванни - це надійно?

Зрозуміло, після фарбування ванни, без необхідної підготовки її поверхні, нова емаль протримається набагато менше. А про гарантії на 5 і більше років, яку часто обіцяють деякі виконавці послуги, взагалі не варто згадувати. Крім того, така послуга повинна коштувати дешевше, оскільки включає в себе менший обсяг роботи, робиться швидше і не є реставрацією ванни. Безперечно, фарбування ванни не так якісна і надійна, як реставрація. Тому, коли Ви шукаєте виконавця даної послуги, переконайтеся, що Вам будуть робити саме реставрацію, а не фарбування ванни. Але немає сенсу питати про це прямо, тому що не існує усіма визнаного відмінності між формулюванням фарбування ванн та реставрація ванн. Зазвичай під цими термінами мається на увазі реставрація, але не завжди вона нею є насправді. Краще уточнити у майстра, наприклад, як він буде готувати ванну? Чи буде він усувати відколи і як? Ну і, зрозуміло, звертайте увагу на те, як майстер виконує роботу.

висновок:

Якщо сказати коротко, то фарбування ванни - це реставрація не по технології. Вона має право на існування, але її вартість повинна бути значно менше. Вона повинна мати менший гарантійний термін і називатися своїм ім'ям - фарбування ванни.

Якщо Ви бажаєте щоб Вам зробили не просто фарбування ванни а її справжню реставрацію, замовте цю послугу на нашому сайті. Для цього виберіть свій регіон спочатку сторінки і зробіть заявку по телефону або онлайн.

Можливо Вас зацікавить наступне:

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН АКРИЛОМ - ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ?

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН СТАКРІЛОМ - ЦЕ ЯК?

РЕСТАВРАЦІЯ ВАНН У ЛЬВОВІ

Розкажи про нас друзям

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *